رییس کل دادگستری استان گلستان از احیای پنج واحد تولیدی در سال جاری با حمایت دستگاه قضایی در استان گلستان خبر داد.
هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری استان گلستان در گفت‌وگو با میزان از احیای پنج واحد تولیدی در سال جاری با حمایت دستگاه قضایی در استان گلستان خبر داد و بیان کرد: این واحد‌ها به علت مشکلات بانکی و اختلاف بین سهامداران تعطیل شده بودند؛ اما با تلاش دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان، این مشکلات رفع و تولید در این واحد‌ها از سر گرفته شد.

رییس کل دادگستری استان گلستان با بیان اینکه با راه اندازی این واحد ها، ۲۱۲ نفر مشغول به کار شده اند، اظهار کرد: در ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان منتظر مراجعه تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی برای طرح مشکلاتشان نمی‌مانیم و با بازدید میدانی از شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی مشکلات را از نزدیک بررسی و برای رفع آن با کمک دستگاه‌های اجرایی تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به تاکیدات رییس قوه قضاییه مبنی بر کمک به رونق تولید گفت: امسال ۱۳۳ بازدید میدانی از واحد‌های تولیدی انجام شد و اقدام لازم برای رفع این مشکلات انجام گرفت.

هاشمیان در پایان گفت: جلوگیری از توقیف خطوط تولید، اختصاص شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی، رسیدگی فوری به پرونده‌های مفاسد اقتصادی به منظور ایجاد بستر برای فعالیت سالم اقتصادی از دیگر اقداماتیست که دادگستری استان گلستان در سال‌های اخیر در بخش کمک به احیای واحد‌های تولیدی استان گلستان انجام داده است.