رییس و اعضاء شورای قضایی استان چهارمحال و بختیاری با حضور بر سر مزار مطهر شهدای گمنام و قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
در اولین روز از هفته قوه قضاییه، رییس و اعضاء شورای قضایی استان چهارمحال و بختیاری با حضور بر سر مزار مطهر شهدای گمنام و قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

علی احمدی، بازرس کل استان چهارمحال و بختیاری پیش از زیارت قبور مطهر شهدا در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای هفتم تیر و همچنین شهید والا مقام آیت الله دکتر بهشتی، راه شهدا را راه عزت و مردانگی و تحقق آرمان‌های امام (ره) و انقلاب دانست.

وی با اشاره به سیره و منش شهید سرافراز دستگاه قضایی، دکتر بهشتی خاطرنشان کرد: شهید بهشتی دانش آموخته مکتب حضرت امام خمینی (ره) و از شاگردان بزرگ علامه طباطبائی بود که تا آخرین لحظه زندگی خود بر اقامه حق و حقیقت اصرار داشت و در نهایت جان خود را در این راه فدا کرد.

بازرس کل استان چهارمحال و بختیاری در پایان تصریح کرد: شهید بهشتی نقشی صادقانه و بی بدیل در هدایت حرکت انقلاب و دفاع از اصالت آن داشت و اندیشه منسجم و نگرش مدیریتی و اجرایی وی در سازماندهی نظام نوپا و مقدس جمهوری اسلامی بسیار موثر بود.