رییس کل دادگستری استان مرکزی با تاکید بر ضرورت انجام ابلاغ الکترونیک افزود: استفاده از این ظرفیت باید نهادینه شده و گسترش یابد، یکی از راه‌های جلوگیری از فساد استفاده از این مهم است و باید با استفاده از روش‌های مناسب درصد ابلاغات الکترونیکی دادگستری روز به روز افزایش داشته باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی در جریان سفر یک روزه به شهرستان تفرش و در نشست با قضات وکارمندان این حوزه‌ی قضایی ضمن تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: ‎جهادگران قوه قضاییه سبب حفظ عزت و آبروی قوه قضاییه می‌شوند و این خدمتگزاران قوه قضاییه در شهرستان‌ها، نمایندگان ریاست قوه قضاییه هستند که خروجی فعالیت آن‌ها سند ملی است که در تاریخ ثبت خواهد شد پس باید تمام تلاش و ظرفیت خود را در جهت خدمت‌رسانی به مردم و جامعه بکار گیرند.

وی افزود: با توجه به اینکه تمام اعمال و رفتار ما ثبت و ضبط می‌شود باید مراقب اعمال و رفتار و قلم زدن باشیم و به گونه‌ای عمل کنیم که بدهکار مردم نشده و به واسطه کوتاهی ما حقی از بیت المال تضییع نشود. تسلط و صبوری مقابل مردم از جمله اولویت‌های کاری کارکنان دستگاه قضا است و نباید اجازه داد آبرو و عزت دستگاه عدلیه خدشه‌دار شود.

رییس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: در بین سه قوه، قوه قضاییه درخشش بیشتری دارد و بار مشکلات مردم را به دوش می‌کشد و ما معتقدیم شهدای زیادی جان خود را در راه اسلام فدا کردند که برای حفظ خون شهدا رعایت حقوق مردم باید مورد توجه باشد.