سامانه آموزش مجازی و ویدئوکنفرانس در دادگستری مرکز استان اصفهان به صورت رسمی افتتاح شد.
 رییس کل دادگستری استان اصفهان در نشست هم اندیشی مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان که با استفاده از سامانه آموزش مجازی و ویدئوکنفرانس برای اولین بار در دادگستری مرکز استان تشکیل شد، گفت: انتظار از تمامی مدیران دفاتر این است که در مرحله ثبت درخواست مراجعه کنندگان و تشکیل پرونده دقت لازم را بعمل آورند تا شاهد تشکیل پرونده به صورت ناقص و برگشت آن از دادگاه و هدر رفتن وقت و هزینه از مردم نباشیم.

وی افزود: کارکرد و عملکرد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تداوم و گسترش این روند بسیار مؤثر است و اگر نتایج مد نظر در کاهش ورودی پرونده و افزایش رضایتمندی عمومی حاصل شود، حتماً دستگاه قضایی حمایت خواهد کرد.

رییس کل دادگستری استان اصفهان در پایان از تلاش‌های معاونت آمار و فناوری اطلاعات و معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان در این زمینه تقدیر کرد.

در ادامه حجت اسدی معاون قضایی رییس کل و معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان نیز در معرفی این سامانه بیان کرد: با توجه به نیاز روز افزون همکاران قوه قضاییه به آموزش، عدم دسترسی به امکانات آموزشی مناسب برای همه و همچنین هزینه‌های بالای آموزش‌های حضوری و رعایت نکات بهداشتی عدم تجمع در مقابله با ویروس کرونا، همزمان با هفته قوه قضاییه و به همت کارشناسان معاونت آمار و فناوری اطلاعات و کارشناسان معاونت منابع انسانی از وب سایت و بستر آموزش مجازی و ویدئوکنفرانس اختصاصی دادگستری استان اصفهان به نشانی اینترنتی http://lms.adlesfahan.ir رونمایی شد.

وی افزود: از این پس همکاران می‌توانند در دوره‌های آموزشی اعلامی از طریق اینترنت و بر روی تلفن همراه هوشمند یا رایانه متصل به اینترنت شرکت نمایند.