رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مختومه کردن بیش از ۲۴ هزار پرونده در شش ماه نخست سال جاری خبر داد.
یحیی جعفری، رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در جلسه شورای معاونین و سرپرستان مجتمع‌های قضایی تهران گفت: در محاکم تهران شاهد حضور و فعالیت تعداد قابل توجهی از عزیزان ایثارگر هستیم و در حال حاضر که در امنیت کامل انجام وظیفه می‌کنیم، این مهم حاصل رشادت و ایثارگری‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده است.

رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران افزود: با زحمات همکاران سخت کوش در محاکم تهران، در مقایسه با شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹ نسبت به سال گذشته از حیث عملکرد و مختومه کردن پرونده‌ها تعداد ۲۴ هزار و ۶۲۴ فقره رشد داشته ایم که نشانگر روحیه جهادی و خدمت صادقانه به مردم عزیز است.

وی تاکید کرد: بنده به مدیران دفاتر خود متذکر شده ام که اگر فردی قصد مراجعه حضوری و دیدار را داشت، درب دفتر به روی مردم همیشه باز باشد و انتظار داریم که سرپرستان مجتمع‌های قضایی نیز هیچ ارباب رجوعی را بدون پاسخگویی و استماع اظهارات برنگردانند و پیگیر مطالبات به حق مراجعان باشید که این مهم ما را در پیشبرد اهداف سازمانی یاری خواهد کرد.

رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران تاکید کرد: نظارت بر زیر مجموعه را خیلی ارتقاء دهید و انتظار ما از سرپرستان مجتمع‌های قضایی این است که به طور مداوم از شعبات بازدید میدانی داشته و همه چیز را رصد کنند و این باید از جهت نظارت باشد نه از حیث دخالت در امر قضا.

در پایان این نشست از تعدادی از مدیران و سرپرستان ایثارگر مجتمع‌های قضایی تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد.