رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه در سال جهش تولید اقدامات موثر و ارزشمندی بین مجموعه دستگاه قضایی و استانداری درحوزه حمایت از تولید و واحد‌های تولیدی در استان انجام شده است گفت: خروجی این کار‌ها عدم تعطیلی کارخانجات و ایجاد اشتغال بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار استاندار زنجان که به مناسبت هفته دولت برگزار شد،با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفای ایشان و تبریک هفته دولت بیان کرد:با همکاری و تعامل بسیار خوب بین دستگاه قضایی و استانداری توفیقات خوبی در پیگیری و حل مشکلات مردم استان بدست آمده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت افزود: در شرایط سخت کشور در مواجه با ویروس کرونا که مشکلات زیادی را در حوزه های مختلف بوجود آورده، نیازمند همدلی و همکاری تنگاتنگ بین همه دستگاه ها بویژه دستگاه های قضایی و اجرایی استان هستیم که خوشبختانه کارهای بزرگ و اثر گذاری در این زمینه انجام شده است.

رییس شورای قضایی استان زنجان با بیان اینکه در سال جهش تولید اقدامات موثر و ارزشمندی بین مجموعه دستگاه قضایی و استانداری درحوزه حمایت از تولید و واحدهای تولیدی در استان انجام شده است افزود: خروجی این کارها عدم تعطیلی کارخانجات و ایجاد اشتغال بوده است.

استاندار زنجان نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به مسئولان دستگاه قضایی استان گفت: اگر در استان اقدامات خوبی آن هم در شرایط سخت کرونایی انجام شده،مرهون کمک ها و حمایت های همه جانبه دستگاه قضایی استان بوده است.

وی با تقدیر از پیگیری ها و اقدامات بسیار ارزشمند دستگاه قضایی در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی خصوصا مشکلات بانکی آنها ادامه داد: ورود و پیگیریهای ارزشمند دستگاه قضایی به عرصه های مختلف استان نتایج وخروجی بسیار خوبی به همراه داشته است.