رییس کل دادگستری استان مرکزی گفت: پیمانکار پروژه بیمارستان ولیعصر با فرصت سوزی و از دست دادن زمان، به وعده‌های خود تاکنون عمل نکرده است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در حاشیه بازدید از بیمارستان ولی عصر (عج) اظهار کرد: در اجرای مصوبات جلسات متعددی که در حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار مرکزی، رییس دانشگاه و… برگزار شد بازدیدی از پروژه ساختمان، ولی عصر (عج) داشتیم، پروژه‌ای که انتظار به حقی وجود دارد که هرچه زودتر به سرانجام برسد.

وی افزود: علیرغم فرصت و مهلت بسیار مناسبی که به پیمانکار داده شده متأسفانه پیشرفت خوبی در کار نمی‌بینیم و آن آورده که باید پیمانکار از منابع انسانی و تجهیزات و لوازم اینجا داشته باشد مشاهده نمی‌شود، امیدواریم که پیمانکار از این لحظات استفاده بهتری کند.

رییس کل دادگستری استان مرکزی ادامه داد: فرصت‌های نابی توسط پیمانکار از دست رفته و تا اینجای کار فرصت‌سوزی بوده است، مردم در این مدت انتظار زیادی کشیدند که انتظار به حقی است. پیمانکار باید اقدام عاجلی کند و آورده چشمگیر و مهمی داشته باشد. با این وضعیت به اتمام پروژه در آن زمانی که با پیمانکار به توافق رسیدیم خوش‌بین نیستیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اضافه کرد: در جلسه‌ای که با نماینده ولی فقیه داریم باید به یک نتیجه روشن و توافق درستی دست پیدا کنیم تا پیمانکار هم در جلسه بتواند از عملکرد خود دفاع کند، باید اقدام عملی شود.

وی گفت: امیدواریم که انتظار مردم به پایان برسد و مردم استان مرکزی و برخی از استان‌های همجوار از نعمت وجود بیمارستان پیشرفته و تخصصی برخوردار شوند.

رییس کل دادگستری استان مرکزی در خصوص شیوع کرونا و اقدامات دادگستری نیز بیان کرد: در بحث کرونا جا دارد از کادر درمان و پزشکی و فعالین و حوزه سلامت تقدیر و تشکر کنیم، در این مدت خوشبختانه در کشور همه مردم و دستگاه‌ها پای کار آمدند.