مدیرکل زندان‌های استان اصفهان گفت:باحضور گروه جهادی منتظران ظهور بیش از پانصد تن از مددجویان زندان‌های اصفهان خدمات دندانپزشکی دریافت کردند.
محمود ضیایی فرد با اشاره به اینکه  با حضور گروه جهادی منتظران ظهور بیش از پانصد تن از مددجویان زندان‌های اصفهان خدمات دندانپزشکی دریافت کردند گفت: در راستای دعوت رییس سازمان زندان‌های کشور از گروه‌های جهادی جهت حضور در زندان‌ها، گروه‌های مختلفی از جمله روحانیون جهت تبلیغ و همچنین گروه جهادی منتظران ظهور از استان تهران در اصفهان حضور یافتند و به انجام خدمات دندانپزشکی رایگان و براساس پروتکل‌های بهداشتی پرداختند.
وی در ادامه تصریح کرد: این گروه با حضور سه روزه خود در این استان در زندان‌های مرکزی، نسوان و کانون اصلاح وتربیت حضور یافته و در راستای معاینه، عصب کشی، ترمیم دندان فعالیت و مددجویانی که در این زمینه با مشکل روبرو بودند با تلاش این گروه بصورت رایگان خدمات مربوطه را دریافت کردند.
ضیایی فرد در ادامه اظهار کرد:جهت توسعه فعالیت‌های مذهبی، قرآنی فرهنگی، هنری، و دیگر خدماتی همچون بهداشتی و درمانی، دندانپزشکی، چشم پزشکی نیازمند حضور خیرین و گروه‌های جهادی هستیم و امیدوار یم در آینده‌ای نزدیک شاهد سیل این حضورباشیم.
دکتر جلال عادلی مسئول گروه جهادی منتظران ظهور نیز در این راستا گفت: این گروه در طی بیست سال عمر خود خدمات دندانپزشکی در مناطق محروم کشور داشته که در سال جاری پس از اعلام ریاست قوه قضاییه مبنی بر حضور گروه‌های مردمی و جهادی در زندان‌ها و دعوت ریاست سازمان زندان‌های کشور در این خصوص طی د و ماه گذشته در زندان‌های استان تهران خدمات ارایه کرده و در اولین سفر استانی نیز اصفهان انتخاب شد.
وی گفت: این گروه با حضور ۲۵ نفر از پزشکان ومتخصصین دندانپزشکی از استان‌های تهران، همدان، لرستان، اصفهان به مدت سه روز در استان اصفهان خدمات دندانپزشکی ارائه می‌کنند.