رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در سفر به استان کرمانشاه دستور تسریع در رسیدگی به پرونده «آسیه پناهی سخره» زن کپرنشین کرمانشاهی را صادر کرد.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، دکتر عباس مسجدی با اشاره به اینکه مجموعه قوه قضاییه و سازمان پزشکی قانونی حساسیت ویژه‌ای نسبت به پرونده «آسیه پناهی سخره» دارد، گفت: اقدامات اولیه در حوزه تشریح جسد انجام و نمونه سم شناسی و بافت شناسی برداشته شده است.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در این بازدید از پیش اعلام نشده با تاکید بر اینکه این پرونده براساس استانداردترین شیوه‌های علمی دنبال می‌شود، عنوان کرد: با توجه به زمان لازم جهت آماده سازی بافت‌ها و طی روند علمی مربوط به آزمایشات، پس از طی این روند و مشخص شدن نتایج آزمایشات پاتولوژی و نمونه‌های سم شناسی، ظرف ۴۵ روز نتایج پزشکی قانونی در خصوص این پرونده اعلام می‌شود.

وی اضافه کرد: در ادامه سفر‌های استانی، در سفر به استان کرمانشاه این پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و تاکید شده است که همکارانمان در پزشکی قانونی با دقت به این پرونده رسیدگی کنند تا حقی ضایع نشود.

گفتنی است، دکترمسجدی به همراه حسین شمسیانی مشاور عالی سازمان، صبح امروز در سفر به استان کرمانشاه به طور از پیش اعلام نشده از اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه بازدید کرد.