دادستان دادسرای عمومی و انقلاب سرپل ذهاب با هدف جلوگیری از افزایش قیمت اجاره بهای واحد‌های مسکونی از دفاتر مشاورین املاک سطح شهر بازدید کرد.
زریری در راستای جلوگیری از افزایش قیمت اجاره بهای واحد‌های مسکونی و تنظیم بازار مسکن از دفاتر مشاورین املاک سطح شهر بازدید کرد.
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب سرپل ذهاب در این بازدید اظهارداشت: مردم برای عقد قرارداد رهن و اجاره واحد‌های مسکونی صرفا از قرارداد‌های قانونی و دارای هولوگرام استفاده کنند.
وی افزود: قرارداد‌های دارای هولوگرام از هر حیث قانونی، معتبر و مورد تایید اداره صنعت، معدن و تجارت بوده و از هرگونه کلاهبرداری جلوگیری خواهد کرد و هزینه و کمیسیون آن نیز همانند قرارداد‌های بنچاقی می‌باشد وهیچگونه هزینه اضافه‌ای نخواهد داشت.
دادستان شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: مشاورین املاکی که مجهز به سیستم بوده و قرارداد‌های دارای هولوگرام را منعقد می‌کنند جزء واحد‌های مشاور املاک معتبر، مجاز و دارای پروانه کسب هستند که می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد.
در این بازدید مامورین پلیس نظارت براماکن عمومی، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره دارایی و نیروی انتظامی دادستان شهرستان را همراهی کرده و تذکرات لازم را ارائه کردند.