رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به منظور اطلاع از وضعیت واحد‌های تولیدی، سرمایه گذاری و اشتغال در استان بازدیدی از کارخانه شیرآلات قهرمان به منظور بررسی مسائل و مشکلات آن‌ها به عمل آمد.

در راستای حمایت از رونق تولید و اشتغال، ناصر عتباتی رییس کل دادگستری استان اردبیل به همراه رئیس حوزه قضایی و دادستان شهرستان گرمی از کارخانه شیرآلات قهرمان این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

رییس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه این بازدید گفت: به منظور اطلاع از وضعیت واحد‌های تولیدی، سرمایه گذاری و اشتغال در استان بازدیدی از کارخانه شیرآلات قهرمان به منظور بررسی مسائل و مشکلات آن‌ها به عمل آمد.

وی گفت: این کارخانه از واحد‌های تولیدی بزرگ در استان اردبیل است که در منطقه‌ای محروم و کم برخوردار تاسیس شده است، مسلماً وجود این گونه کارخانه‌ها در مناطق محروم و کم برخوردار موجب رونق تولید و اشتغال در این مناطق و البته در کل استان می‌گردد.

وی با قدردانی از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در مناطق محروم یاد آور شد: مسلماً ورود بخش خصوصی برای ایجاد واحد‌های صنعتی در این‌گونه مناطق، نیازمند حمایت جدی مسئولان و دستگاه‌های متولی برای برطرف کردن موانع و مشکلات به منظور ایجاد زمینه و بستر برای راه اندازی این واحد‌ها در مناطق مختلف استان است.

رییس کل دادگستری استان اردبیل در بازدید از خطوط مختلف این کارخانه که بیش از دو ساعت به طول انجامید گفت: مشکلات مطروحه در این واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری مطرح و تلاش می‌شود تا مشکلات این واحد تولیدی با همکاری و هماهنگی مسئولین دستگاه‌های متولی در اسرع وقت برطرف شود و زمینه استفاده بهینه از تمام ظرفیت این واحد تولیدی فراهم گردد.

در این سفر کاری رئیس کل دادگستری از نوار مرزی شهرستان گرمی با همراهی رئیس و دادستان حوزه قضایی و فرمانده مرزبانی شهرستان بازدید کرد و در پایان با حضور و سرکشی به دادگستری گرمی ضمن ملاقات حضوری با ارباب رجوع و صدور دستورات قضایی لازم، در زندان این شهر نیز حضور یافت و از نزدیک مستمع مشکلات و درخواست‌های مددجویان شد و دستورات لازم را صادر کرد.