رییس کل دادگستری استان لرستان بر لزوم شناسایی علل تعطیلی واحد‌های تولیدی جهت رفع موانع تولید تاکید کرد و گفت: امیدواریم با برنامه ریزی و شناسایی علل تعطیلی این واحد‌های تولیدی، راهکار‌های مناسب در جهت رفع موانع تولید و فعال سازی آن‌ها ارائه گردد.

محمد رزم در حاشیه بازدید از مجتمع کشت و صنعت لرستان اظهار داشت: در راستای حمایت قضایی و حقوقی از سرمایه گذاری و در اجرای دستورالعمل ستاد اقتصاد مقاومتی استان، همچنین توجه و تقویت منابع و استعداد‌های داخلی کشور و استان و در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و در اجرای تاکیدات رییس قوه قضاییه آیت الله رئیسی و در حمایت از سرمایه گذاری، بازدیدی از مجتمع کشت و صنعت فجر صفا که در سه رسته دامپروری، کشاورزی و گردشگری به استعداد ۱۹۰۰ هکتار فعال است، انجام شد.

وی تصریح کرد: تاکنون در این مجتمع برای ۱۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال شده است و با تکمیل طرح در آینده تعداد ۲۵۰۰ شغل مستقیم و ۱۰ هزار فرصت شغلی غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان لرستان با تاکید بر اینکه وظیفه ما حمایت از سرمایه گذاری در راستای رفع بیکاری جوانان است، افزود: در کل کشور تفاهم نامه‌ای بین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و معاون اول رئیس جمهور، برای راه‌اندازی مجدد و حمایت از ۱۷ طرح تعطیل شده در کشور منعقد شده است.

رزم خاطرنشان کرد: از این تعداد ۵ طرح متعلق به استان لرستان است که شامل کارخانه فولاد سازی، ماشین سازی لرستان، چرم و پوست و سیمان خرم آباد می‌شود.

وی افزود: امیدواریم با برنامه ریزی و شناسایی علل تعطیلی این واحد‌های تولیدی، راهکار‌های مناسب در جهت رفع موانع تولید و فعال سازی آن‌ها ارائه گردد.

وی گفت: ما وظیفه داریم از سرمایه گذاری حمایت کنیم و با تقویت کارخانجات و واحد‌های تولیدی می‌توان بیکاری را مهار کرد.