رییس دادگستری شاهین شهر در بازدید از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب از فراهم شدن فرصت اشتغال حدود ۱۵۰۰ نفر نیروی جدید در این مجموعه تولیدی در ماه‌های اخیر قدردانی کرد.
محمود باقری رییس دادگستری، سیدنصرالدین صالحی دادستان عمومی و انقلاب به همراه جمعی از قضات و کارکنان اداری دادگستری شاهین شهر با هدف آشنایی با ظرفیت‌ها و بررسی مشکلات و موانع تولید از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب (اسنوا) بازدید کردند.

باقری ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از فراهم شدن فرصت اشتغال حدود ۱۵۰۰ نفر نیروی جدید در این مجموعه تولیدی در ماه‌های اخیر بیان کرد: در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دستورالعمل اجرایی صادره از سوی ریاست قوه قضاییه، دادگستری شهرستان خود را موظف و متعهد به حمایت از فعالیت‌های اقتصادی سالم از طریق رفع موانع تولید و نیز مبارزه قانونی با مفاسد اقتصادی مخل رونق تولید می‌داند.

در ادامه مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب ضمن توضیح و بیان پاره‌ای از مشکلات و موانع قانونی از مسئولان دادگستری به خاطر توجه به دغدغه‌های عرصه تولید تقدیر نمود و خواستار استمرار این بازدید‌ها توسط مسئولان قضایی استان شد.
  • منبع خبر : میزان