رییس دادگستری و دادستان شهرستان ری از بخش‌های مختلف سازمان بهشت زهرا (س) بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به شهروندان قرار گرفتند.
رییس دادگستری و دادستان شهرستان ری از بخش‌های مختلف سازمان بهشت زهرا (س) از جمله سالن‌های تطهیر، انتظار، اقامه نماز میت و اورژانس عروجیان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به شهروندان قرار گرفتند.

رسول جلالی، رییس دادگستری شهرستان ری در حاشیه این بازدید گفت: فعالیت در بهشت زهرا (س) کاری سخت و طاقت فرسا است و زحمات پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا به نوعی جهاد عظیم است.

رییس دادگستری شهرستان ری افزود: با توجه به حجم زیاد مراجعه کننده و ارباب رجوع در طول روز، پروتکل‌های بهداشتی به خوبی رعایت و خدمات مناسب در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به شهروندان ارائه می‌شود.

جلالی تصریح کرد: اقدامات بهشت زهرا (س) از اولین روز‌های این بحران آغاز شده و همچنان با تلاش و زحمات عزیزانی که با جان و دل، به بهترین نحو ممکن خدمات رسانی انجام می‌دهند.

در ادامه دادستان شهرستان ری افزود: رعایت دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی در بهشت زهرا (س) در بالاترین سطح قرار دارد و تعداد دفعات غربالگری و اهمیت دادن به شرایط کاری پرسنل از دیگر افتخارات این سازمان است و مدیریت بهشت زهرا (س) در بحران کرونا و تکریم خانواده‌های داغدار، نقطه قوت نظام اسلامی است و باید الگوی سایر دستگاه‌ها باشد.

غلامرضا نوفرستی گفت: سازمان بهشت زهرا (س) یکی از مراکزی است که در بحران کرونا زحمات و فعالیت آن افزایش داشته و ما وظیفه خود دانستیم برای تشکر و قدردانی از این عزیزان به ویژه مدیرعامل این سازمان در بهشت زهرا (س) حاضر شویم و رو در رو با همکاران و تلاشگران خاموش در عرصه خدمات رسانی به مردم در این بحران دیدار کنیم و به آنان خداقوت بگوییم.

وی افزود: اینکه در حکومت اسلامی و شیعه سازمان بهشت زهرا (س) در این بحران بی سابقه به یاری و کمک سایر ادیان الهی می‌شتابد و درگذشتگان بر اثر بیماری کرونا را با درخواست خودشان رتق و فتق می‌کند از افتخارات و سربلندی نظام اسلامی و ما شیعیان است و دنیا باید این را بداند.

دادستان شهرستان ری در خصوص نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهرستان ری و تمهیدات دادستانی برای این امر گفت: رصد حقوق عامه از وظایف دادستانی است و ما به طور مستمر با نامه نگاری به ادارات بهداشت شهرستان، تمامی دستورالعمل‌های صادره از ستاد ملی کرونا را رصد می‌کنیم و بر اجرای آن نظارت دقیق داریم که سازمان بهشت زهرا س (از جمله دستگاه‌هایی است که به بهترین شکل ممکن دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را اجرا می‌کند.