رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: دستگاه قضایی حمایت همه جانبه قضایی خود را از کادر درمانی استان اعلام می‌دارد و آماده هرگونه همکاری لازم در ادامه مبارزه با کرونا است.

علی اکبر گروسی در دیدار با جواد آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و رییس ستاد مبارزه با کرونای استان گفت: کرونا دل‌های ایرانیان را به هم گره زد و بار دیگر انسانیت، محبت، مهربانی و نوعدوستی ایرانیان را به مردم جهان به تصویر کشید. همدلی و همراهی مردم در کمک رساندن به دولت در تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده و نیز در تهیه و رساندن ارزاق عمومی مورد نیاز اقشار آسیب دیده از کرونا، جهانیان را مات و مبهوت خود کرد و تجلی ارزش مسلمان بودن را به همه دنیا نمایش داد.

این مقام قضایی ادامه داد: نباید از شجاعت‌ها و ایثار سربازان سفید پوش خط مقدم مبارزه با کرونا در بیمارستان‌ها و واحد‌های درمانی دانشگاه علوم پزشکی به سادگی گذشت، چرا که این عزیزان جانشان را بر طبق اخلاص گذاشتند تا دیگران را نجات دهند و تلاش جهادی این بزرگواران به حق ستودنی است.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی تصریح کرد: مجموعه دستگاه قضایی استان با ارج نهادن به این مجاهدت‌ها حمایت تمام قد و همه جانبه قضایی خود را از کادر درمانی استان اعلام می‌دارد و آماده هرگونه همکاری لازم در ادامه مبارزه با کروناست و هرجا که نیاز باشد با اقتدار و صلابت ورود خواهد کرد؛ دستگاه قضایی استان در کنار ستاد هست و اگر افرادی امنیت بهداشت و سلامت مردم را به مخاطره بیندازند وفق قانون با آن‌ها برخورد خواهد کرد.

ربیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی هم در این دیدار با تشکر صمیمانه از حمایت‌های دستگاه قضایی استان، از مردم خواست تا همچنان کرونا را جدی بگیرند و پروتکل‌های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند.

آقازاده ادامه داد: کسانی هم که در موضوع مبارزه با کرونا اصول بهداشتی و ایمنی را رعایت نکنند و سلامت مردم را به مخاطره بیاندازند به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

  • منبع خبر : میزان