رییس کل دادگستری گلستان از بهره برداری متمرکز از سه طرح عمرانی دادگستری گلستان از طریق ویدئوکنفرانس و با حضور رییس قوه قضاییه خبر داد.
هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری گلستان از بهره برداری متمرکز از سه طرح عمرانی دادگستری گلستان از طریق ویدئوکنفرانس و با حضور رییس قوه قضاییه خبر داد و گفت: طرح توسعه ساختمان شورای حل اختلاف بندرترکمن، توسعه ساختمان دادگستری گرگان همراه با درمانگاه شبانه روزی دادگستری و ساختمان جدید شورای حل اختلاف آق قلا از طرح‌های افتتاحی دادگستری استان گلستان در هفته قوه قضاییه است.

رییس کل دادگستری گلستان افزود: ساختمان شورای حل اختلاف آق قلا که رییس قوه قضاییه امروز از طریق ویدئوکنفرانس آن را افتتاح کرد در سیل سال گذشته تخریب شد و امسال با هزینه بیش از یک میلیارد تومان و زیربنای حدود ۴۰۰ مترمربع بازسازی و آماده بهره برداری شد.

وی در ادامه تصریح کرد: طرح توسعه دادگستری بندرترکمن با ۷۵۰ میلیون تومان و دادگستری گرگان با صرف هزینه چهار میلیارد تومان از دیگر طرح‌های افتتاحی امروز است.

هاشمیان بیان کرد: امروز همچنین سه پنل خورشیدی در ساختمان دادگستری‌های کمالان، خان ببین و گمیشان با هزینه ۲۲۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید. این صفحه‌های خورشیدی قراراست ۲۰ درصد برق این بنا‌ها را تامین کنند.

رییس کل دادگستری گلستان با اشاره به افزایش دو برابری فضای اداری استان گلستان در سال‌های اخیر گفت: ۳۴ هزار مترمربع فضا در قالب ۷۰۰ اتاق به فضای اداری استان گلستان اضافه شده که این افزایش علاوه بر کاستن از شلوغی راهروی محاکم، خدمت رسانی به مردم را بهتر کرده است.