رییس کل دادگستری استان مرکزی گفت: در اردیبهشت سال جاری، بیش از ۳۵۰۰ پرونده که بر دوش دادگستری سنگینی می‌کرد، با تلاش مجموعه دادگستری از مجموعه پرونده‌ها کسر شد و این در حالی است که در سال گذشته ۷۹۸ فقره پرونده کسر شده بود.

حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی در مراسم بزرگداشت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی (ره) در زمان ورود به ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با بزرگترین استقبال تاریخ بشریت مواجه شد.

رییس کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: در طول ۳۱ سال گذشته مقام معظم رهبری، راه و اندیشه امام (ره) را ادامه دادند و پرچم رهبری را برافراشتند.

وی با اشاره به اهم اقدامات صورت گرفته در دادگستری استان مرکزی اضافه کرد: در اردیبهشت سال جاری، بیش از ۳۵۰۰ پرونده که بر دوش دادگستری سنگینی می‌کرد، با تلاش مجموعه دادگستری از مجموعه پرونده‌ها کسر شد و این در حالی است که در سال. گذشته ۷۹۸ فقره پرونده کسر شده بود.

رییس کل دادگستری استان مرکزی بر حفظ سلامت در دادگستری تاکید کرد و گفت: در بعد بیرونی دستگاه قضا و در مجامع عمومی و فضای عمومی مظاهری از فساد مشاهده می‌شود که بر برخورد منطقی با این مظاهر تاکید بسیار شده و تاکنون نیز اقدامات خوبی در این راستا در دستگاه قضا استان صورت گرفته است.

در ادامه برنامه آیت الله دری نجف آبادی امام جمعه استان مرکزی در ویژه برنامه بزرگداشت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) درنمازخانه دادگستری کل استان مرکزی اظهار کرد: امام خمینی (ره) برای بشریت یک نعمت بزرگ بود که خداوند به بشر تقدیم کرد و همه باید بابت این نعمت عظیم خدا را شاکر باشند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز امروز پس از گذشت ۳۱ سال از ارتحال جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی، هدایت کشتی انقلاب را به بهترین شکل بر عهده گرفته‌اند و راه امام (ره) را با صلابت ادامه می‌دهند.