رییس کل دادگستری استان البرز در روز گرامیداشت حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه از کارکنان و نیروهای این مجموعه در استان البرز تقدیر کرد.

«حسین فاضلی هریکندی» رییس کل دادگستری استان البرز در روز گرامیداشت حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه از کارکنان و نیروهای این مجموعه در استان البرز تقدیر کرد.

در این مراسم که با حضور دادستان عمومی و انقلاب کرج و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان البرز برگزار شد، فاضلی هریکندی با اشاره به خدمات مجموعه حفاظت و اطلاعات دادگستری استان و وظیفه سنگین صیانت از کارکنان گفت: ایجاد فضایی توام با امنیت و آرامش برای فعالیت کارکنان قضایی و اداری و انجام امورات مراجعان بدون از خودگشتگی و ایثار کارکنان حفاظت ممکن نیست.

رییس کل دادگستری استان البرز از ابتکارات مجموعه حفاظت و اطلاعات دادگستری این استان در زمینه کنترل ورود و خروج به مجتمع های قضایی استان البرز تقدیر و بیان کرد: با ضابطه‌مند شدن ورود و خروج مراجعان به مجتمع‌ها، زمینه برای فعالیت افرادی که با ادعاهای متعدد از مراجعان سوء استفاده کرده و اقدامات مجرمانه مرتکب می‌شدند از بین رفته است.

در پایان این مراسم رییس کل دادگستری استان البرز با اهدای لوح و هدایا از کارکنان مجموعه حفاظت و اطلاعات دادگستری استان تقدیر کرد.