رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه از برنامه‌های امسال دوره تحولی قوه قضاییه حمایت از تولید و تلاش در جهت رفع موانع تولید است، گفت: سازمان حمایت از تولیدکنندگان باید در قیمت گذاری کالا‌ها جانب انصاف را رعایت کند.
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، رییس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با مدیرعامل شرکت کیمیا الکل زنجان مستقر در ابهر، تولید کننده الکل‌های طبی و صنعتی و ضد عفونی کننده بیان کرد: افزایش تولید محصولات ضدعفونی کننده با توجه به شرایط کرونایی و نیاز جامعه به این محصول و ایجاد اشتغال ۲۳۰ کارگر در این شرکت اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه از برنامه‌های امسال دوره تحولی قوه قضاییه حمایت از تولید و تلاش در جهت رفع موانع تولید است، اظهار کرد: دستگاه قضایی پیگیری‌ها و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی و ایجاد اشتغال با قوت انجام خواهد داد.

رییس کل دادگستری استان زنجان اظهار کرد: سازمان حمایت از تولیدکنندگان باید در قیمت گذاری کالا‌ها جانب انصاف را رعایت کند؛ چرا که عدم نظارت دقیق بر نظام تولید کننده و مصرف کننده موجب ورود خسارت به هر دو بخش خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی افزود: اگر بنا باشد برخوردی با شخصی صورت بگیرد نباید این برخورد منجر به تعطیلی و توقف تولید شود که در این صورت مشکلات زیادی برای واحد‌های تولیدی و کارگران بوجود خواهد آمد و امروز تعداد مدیرانی که تحت پیگرد قضایی هستند خیلی کم و در حد صفر است و این موضوع هم در راستای حمایت از تولید و سرمایه گذار است.

در ابتدای این دیدار مدیرعامل شرکت کیمیا الکل زنجان، گزارشی از میزان تولیدات الکلی اعم از طبی و صنعتی ارائه و به بیان مشکلات شرکت برای ادامه فعالیت پرداخت که رییس کل دادگستری استان زنجان نیز بر تلاش برای رفع مشکلات این شرکت تأکید کرد.