سرپرست اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: در هفته قوه قضاییه سعی می‌شود تا اقدامات، خدمات و دستاورد‌های دستگاه قضایی به عامه مردم اطلاع‌رسانی شود و تقویت ارتباطات دستگاه قضایی با عموم مردم، اولویت اصلی برنامه‌های هفته قوه قضاییه است.

مهرداد دلجو در گفت‌وگو با میزان، درباره برنامه‌های اداره ثبت اسناد و املاک بوشهر برای هفته قوه قضاییه بیان کرد: هفته قوه قضاییه فرصتی برای ارائه تازه‌ترین دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه قضا است تا با بررسی اقدامات انجام شده، عزمی دوباره برای برنامه ریزی‌های نوین و حرکت‌های سازنده ایجاد شود.

سرپرست اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر افزود: در این هفته سعی می‌شود به منظور اکرام مقام شامخ شهدای قوه قضاییه و در رأس آن‌ها شهید گرانقدر دکتر بهشتی اقدامات، خدمات و دستاورد‌های دستگاه قضایی به عامه مردم اطلاع‌رسانی شود و تقویت ارتباطات دستگاه قضایی با عموم مردم، اولویت اصلی برنامه های هفته قوه قضاییه است.

وی تصریح کرد: مسئولان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر و ادارات تابعه با هدف ارتقای سطح آگاهی‌های حقوقی، ثبتی شهروندان در مساجد سراسر استان حضور پیدا خواهند کرد و ضمن مشاوره حقوقی- ثبتی به درد دل مردم رسیدگی خواهندکرد.

دلجو با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و اینکه استان بوشهر در وضعیت هشدار قرار گرفته است، گفت: لازم است امسال برنامه‌های هفته قوه قضاییه با نگرش و رویکرد جدید اجرا شود.