رییس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفت: دستگاه قضایی استان در حمایت از سرمایه گذاری مشروع، در کنار مدیریت ارشد استان بوده تا با همدلی از این دوران عبور کنیم.

موسی خلیل اللهی رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی در راس اعضای شورای قضایی استان با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کردند.

طی این دیدار موسی خلیل اللهی اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های مراجع رسمی آذربایجان شرقی به عنوان استانی امن معرفی شده که این موضوع در درجه اول به دلیل لطف الهی و همراهی مردم ولایتمدار و تدبیر همه افرادی بوده که در تامین امنیت دخالت دارند.

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دستگاه قضایی استان نیز در راستای اجرای عدالت و حمایت از سرمایه گذاری مشروع و حمایت از واحد‌هایی که به دلیل تحریم‌های ظالمانه دچار مشکل شده اند در کنار مدیریت ارشد استان بوده تا با همدلی از این دوران عبور کنیم.

در ادامه استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه یکی از پایه‌ها و اساس موفقیت امنیت است، گفت: در بحث امنیت نیز افکار عمومی مسایل نظامی و دفاعی را تصور میکنند در حالیکه در توسعه جوامع امنیت قضایی که به دنبال آن ایجاد احساس امنیت در افراد جامعه می‌شود بسیار اهمیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز یکی از امن‌ترین استان‌های کشور هستیم مرهون همکاری و همراهی و همدلی و تعاملی بوده که در استان وجود دارد.

پورمحمدی ادامه داد: در بحث امنیت قضایی با توجه به شرایط و مشکلات اقتصادی موجود صادرات افزایش یافته و واحد‌های تولیدی به چرخه تولید بازگشته اند، که در این زمینه مجموعه دستگاه قضایی استان نقش بسیار مهمی داشته و امروز فضا برای سرمایه گذاری در استان آذربایجان شرقی آماده است.