دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان از جلوگیری از تضییع حقوق حدود ۵۰ میلیارد تومان در پروژه سبزه میدان زنجان خبر داد و گفت:مچنین جلوی تخلف و هدر رفت ۴ میلیارد تومان در خرید تجهیزات پارک بانوان نیز گرفته شد.

حجت‌الاسلام محسن کرمی در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) اظهار کرد: نظر عموم مردم درباره وقف این است که یک زمین یا خانه وقف سود، اما ارزشمندترین چیز انسان عمر وی است.

کرمی تصریح کرد: در پروژه سبزه‌میدان جلوی تضییع حقوق حدود ۵۰ میلیارد تومان گرفته شد و همچنین جلوی تخلف و هدر رفت ۴ میلیارد تومان در خرید تجهیزات پارک بانوان نیز گرفته شد و …، هر شهرداری زنجان افراد خدوم و پاک‌دست بسیار هم داشته و دارد.

وی با تاکید بر پیگیری موضوع آسفالت گفت: در جلسات متعددی که برگزار شد، مقرر شد قرارداد‌های بخش آسفالت از یک سال مرسوم به ۱۸ تا ۲۴ ماه افزایش یابد تا کار انجام شده یک فصل سرما را هم دیده باشد.

کرمی شهر را مصداق یک خانواده عنوان کرد و گفت: فرض بر اینکه در یک خانواده همه اهل علم و ادب و دین هستند و یک نفر تخلفی کرده، پس درست نیست که به خاطر یک نفر آبروی کل خانواده را ببریم.

دادستان زنجان تصریح کرد: غلبه رفتار‌ها در زنجان، رفتار‌های قانونی است و ما به دنبال این نیستیم که با پرداختن به تخلفات شان خوبی‌های مردم زنجان از بین برود.