سپاه تهران بزرگ در بیانیه‌ای تأکید کرد: رژیم صهیونیستی بداند، گسترش جهاد در سرزمین‌های فلسطینی به هر نحوی مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت و جوانان ما با افتخار در گردان‌های استشهادی ثبت نام کرده و آماده رویارویی با سربازان بزدل و کودک‌کش صهیونیست هستند.

سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در بیانیه لبیک یا امام خامنه‌ای، حمایت خود را از گسترش جهاد در سرزمین‌های فلسطینی و همه‌پرسی در این سرزمین‌ها اعلام کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: «وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلًا یُنَادِی یَا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ.

هر کسی فریاد و استغاثه انسانی را بشنود که مسلمانان را به یاری وکمک می‌طلبد و به یاری او نرود، مسلمان نیست.»

آرمان فلسطین، آرمانی اسلامی و انسانی است و نه‌تنها برای مسلمانان که برای هر انسان آزاده‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است و همین باعث شد که حضرت روح الله معمار بزرگ روز جهانی قدس مسأله فلسطین را مهمترین مساله جهان اسلام معرفی کرده و فلسطین را پاره تن جهان اسلام بخوانند.

در همین راستا، قوای محمد رسول الله (ص) با تمام امکانات مادی و معنوی خود اعم از پاسداران و بسیجیان سلحشور، آمادگی خود را برای پشتیبانی و حمایت همه‌جانبه از این آرمان بلند الهی و مبارزه و جهاد مقدس با رژیم غاصب صهیونیستی اعلام داشته و اعلام می‌دارد همچنان استوار و با افتخار به گذشته درخشان فتح خونین‌شهر عزیز، جهت تحقق آرزوی بیت‌المقدسی آزاد و آباد از چنگال رژیم منحوس صهیونیستی، تمام تلاش خود را بکار خواهد بست.

رژیم صهیونیستی که خاطره زیاد، سنگین و عبرت آموزی از ضرب شست قوای محمد رسول الله (ص) تهران در ۴۰ سال گذشته را هنوز به یاد دارد و هنوز نام بلند احمد متوسلیان لرزه بر اندام پوشالی نیرو‌های دژخیمش می‌اندازد، بداند که گسترش جهاد در سرزمین‌های فلسطینی به هر نحوی مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت و جوانان ما با افتخار در گردان‌های استشهادی ثبت نام کرده و آماده رویارویی با سربازان بزدل و کودک‌کش صهیونیست هستند.

مردم ما و ملت‌های بیدار اسلامی از اعتماد به کشور‌های غربی و ائتلاف آمریکایی، عبری و عربی خودداری کرده و عزم خود را برای حمایت از همه‌پرسی از همه ادیان و اقوام فلسطینی اعلام می‌دارد.

به امید تحقق هرچه سریع‌تر هدف غایی و نهایی انقلاب اسلامی یعنی آزادی همه فلسطین از بحر تا نهر.