رییس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه با حضور در منزل شهید مدافع سلامت دکتر علی اصغر عیسی آبادی گفت: شهدای مدافع سلامت مایه افتخار آحاد جامعه هستند.
حجت الاسلام والمسلمین مجید یزدی، رییس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه و معاون فرهنگی اجتماعی دادگستری قم، با حضور در منزل شهید مدافع سلامت دکتر علی اصغر عیسی آبادی ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان گفت: شهدای مدافع سلامت مایه افتخار آحاد جامعه هستند و با ایثاری که از خود نشان دادند بی شک جایگاه رفیعی در پیشگاه خداوند متعال دارند.

رییس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه با اشاره به حدیث شریف پیامبر (ص) که میفرمایند: «هر عمل نیکی، عملی نیکوتر از خود دارد، مگر شهادت در راه خدا که عملی نیکوتر از آن نیست» افزود: در روز قیامت همه مردم به مقام و جایگاه شهدا غبطه میخورند چرا که به بالاترین درجات نایل شده اند.

وی اظهار کرد: رشادت‌های مدافعان سلامت به عنوان سربازان نظام اسلامی در خط مقدم جنگ با ویروس منحوس کرونا یادآور ایثار و جان فشانی‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس است و بدون تردید مردم شریف ایران اسلامی هیچ گاه این تلاش‌های بی وقفه و خستگی‌ناپذیر را از یاد نبرده و خود را مدیون این عزیزان خواهند دانست.

حجت الاسلام والمسلمین یزدی در پایان با تصریح اینکه راه همراهی و همکاری بیشتر با کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت، رعایت بهداشت و پیشگیری از ابتلا به کروناست، ابراز امیدواری کرد با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و جدی گرفتن مخاطرات ویروس کرونا، دیگر شاهد از دست دادن هیچ هموطنی بویژه تلاشگران حوزه سلامت نباشیم.