رییس کل دادگستری استان گلستان گفت: برای سرعت پاسخ دهی به استعلام‌های ثبتی که مورد نیاز پرونده هاست، نماینده ثبت اسناد و املاک در دادسرا‌ها و دادگاه‌ها مستقر می‌شود.
هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری استان گلستان از اعطای مرخصی ۱۰ روزه به زندانیان به مناسبت هفته قوه قضاییه خبر داد و در جلسه شورای قضایی استان گلستان بیان کرد: کسانی که سابقه سرقت و شرارت دارند و جرایم سنگین مرتکب شده اند از این مرخصی بهره مند نمی‌شوند.

رییس کل دادگستری گلستان افزود: همچنین مصوب شد برای سرعت پاسخ دهی به استعلام‌های ثبتی که مورد نیاز پرونده هاست، نماینده ثبت اسناد و املاک در دادسرا‌ها و دادگاه‌ها مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: در گام نخست نماینده ثبت اسناد در دادسرای گرگان و سپس دادگستری و شورای حل اختلاف گرگان مستقر می‌شود و به تدریج در همه حوزه‌های قضایی این امکان فراهم خواهد شد.

هاشمیان در ابتدای سخنان خود از دستگاه‌های تابعه قوه قضاییه خواست: از فرصت هفته قوه قضاییه برای تبیین ماموریت‌ها و خدمات دستگاه قضایی استفاده کنند.

جلسه شورای قضایی استان گلستان به منظور هماهنگی و برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت سازمان تابعه قوه قضاییه برای خدمت رسانی بهتر به مردم برگزار می‌شود.