رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: بدون تردید حمایت از خانواده زندانیان موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و تلاش می‌کنیم تا در دوره جدید خدمت، حل مشکلات زندانیان و خانواده‌های آنان با شتاب بیشتری پیگیری شود.

رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سید مرتضی بختیاری، رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با حاج محمدی رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در خصوص زمینه‌های همکاری و همچنین راهکار‌های گسترش حمایت از خانواده زندانیان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که در ستاد سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی صورت گرفت، حاج محمدی با تاکید بر ضرورت استفاده از تجربیات ارزشمند مدیران با سابقه و ارزشی کشور برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های قوه قضاییه گفت: نظام زندانبانی کشور مبتنی بر ارزش‌های انسانی و اسلامی است که شهید بزرگوار سید اسدالله لاجوردی آن را پایه گذاری کرد و مدیران ارزشمندی همانند جنابعالی آن را تداوم و تثبیت نموده اید.

عضو شورای عالی قضایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر ضرورت افزایش همکاری‌های فی مابین گفت: بدون تردید حمایت از خانواده زندانیان موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، حرکت جهادی را یک اصل بنیادین و نیاز فعلی کشور دانست و تاکید کرد: تلاش می‌کنیم تا دردوره جدید خدمت، حل مشکلات زندانیان و خانواده‌های آنان با شتاب بیشتری پیگیری شود.

سید مرتضی بختیاری نیز ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ابراز امیدواری کرد با گسترش همکاری‌های مشترک، مشکلات معیشتی زندانیان نیازمند و خانواده‌های آنان کاهش یابد.