دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاش گفت: تلاش برای تحقق شعار سال، رفع موانع و حمایت از واحد‌های تولیدی و بررسی مشکلات تولید کنندگان از اولویت‌های مهم دستگاه قضایی است.

فرهاد میر در دیدار با رییس کارخانه سیمان خاش و بازدید از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی و صنعتی اظهارداشت: ارتباط گیری با مسوولان، تعامل و هم‌اندیشی، بررسی مشکلات و آسیب‌ها، بالا بردن شاخص‌های رضایتمندی مردم و تولیدکنندگان داخلی مورد توجه دستگاه قضایی است.

وی افزود: بررسی مشکلات حمل و نقل، صادرات و بازار فروش سیمان خاش و رسیدگی به مشکلات کارگران و کارکنان این واحد تولیدی و صنعتی بایستی مورد توجه مسوولان شرکت و دستگاه‌های اجرایی باشد تا شعار «جهش تولید» در جامعه محقق شود.

دادستان خاش اظهارداشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه و فرصت ارزشمندی را برای خدمت رسانی به مردم فراهم ساخته، بنابراین همه مسوولان و تولیدکنندگان با بهره‌گرفتن از ظرفیت‌ها می‌توانند شاخص‌های رضایتمندی مردم از نظام را افزایش دهند.

وی ادامه داد: در دستور کار قرار گرفتن و اجرای پروژه‌های بزرگی مانند راه آهن و گازرسانی از دستاورد‌های عظیم نظام اسلامی بوده که با تلاش‌های دولت و مجموعه‌های نظام شاهد ارائه خدمت به مردم هستیم.

میر بیان کرد: با اجرای پروژه‌های گازرسانی و راه آهن بخش بزرگی از مشکلات مردم و تولیدکنندگان حل می‌شود.