رییس کل دادگستری استان مرکزی گفت: مشکلات شهر نیمور در حوزه اراضی زراعی و ثبت مالکیت آن، قدمت زیادی دارد به همین جهت دستور تشکیل کارگروه ویژه‌ای در سطح مدیران استانی صادر شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی در دیدار با رییس و اعضای شورای اسلامی شهر نیموراز توابع شهرستان محلات، اظهار داشت: امروز برای رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم نیازمند به مجاهدت و همت مضاعف از سوی مسئولان هستیم و می‌بایست مدیر و مسئول ما بیش از اجرای وظایف قانونی خود برای حل مسائل موجود وقت گذاری مؤثر داشته باشد و اگر این چنین نباشد از کار عقب خواهیم ماند.

وی افزود: عملکرد ما در یک شهر باید به گونه‌ای باشد که پس از اتمام مسئولیت تا چندین سال بعد، از ما و کاری که انجام داده ایم به نیکی یاد شود، پس برای رفع معضلات و گرفتاری‌های مردم بایستی با تمام توان در صحنه حضور یابیم.

رییس کل دادگستری استان مرکزی بیان داشت: مشکلات شهر نیمور در حوزه اراضی زراعی و ثبت مالکیت آن، قدمت زیادی دارد و حل این مسئله نیازمند هم فکری، هم افزایی و تعامل بیشتر دستگاه‌های ذیربط است، به همین خاطر دستور تشکیل کارگروه ویژه‌ای در سطح مدیران استانی صادر شده است تا با آسیب شناسی‌های لازم و ارائه راهکار‌های مناسب مقدمات تثبیت مالکیت مردم بر این اراضی فراهم گردد.

در ابتدای این جلسه رییس و اعضای شورای اسلامی شهر نیمور مشکلات شهری را بیان داشته و خواستار مساعدت رییس کل دادگستری استان برای بررسی بیشتر، پرونده‌های مطروحه در دادگستری شدند.