رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی بر لزوم بهره گیری مسئولان از تمامی فرصت‌ها در جهت خدمت رسانی به مردم تأکید کرد.
غلامعلی صادقی، رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی در جمع مسئولان قضایی و اداری استان خراسان رضوی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه و در جمع مسئولان قضایی و اداری با گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه شهید آیت الله دکتر بهشتی عنوان کرد: هفته بزرگداشت قوه قضاییه فرصت مناسبی برای تجدید قوا در عرصه خدمت رسانی به مردم و عرضه خدمات انجام شده به محضر شهروندان گرانقدر است.

رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی با تاکید بر لزوم بهره گیری مسئولان از تمامی فرصت‌ها در جهت خدمت رسانی به مردم افزود: چنانچه تأکیدات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» به ویژه در زمینه تکیه بر تولید داخلی و حمایت از صنعت به درستی توجه شود شاهد تحقق اهداف شعار سال که همان جهش تولید است خواهیم بود و در این راستا مجموعه قضایی نیز جهت گیری خوبی داشته است.

وی با تقدیر از مدیران خدوم، شجاع و کوشا گفت: بحمدالله با حضور یک مدیر جهادی در رأس مدیریت اجرایی خراسان رضوی شاهد تحرک خوبی در سطح استان خراسان رضوی بوده ایم و دستگاه قضایی نیز با تمام توان با استفاده از حداکثر ظرفیت‌های قانونی از تولید و صنعت حمایت خواهد کرد.

صادقی با اشاره به شرایط کنونی که همه کشور‌های جهان با مسأله کرونا مواجه هستند، افزود: هرچند این مسأله تهدید‌های بهداشتی برای ما داشته، اما می‌توانیم با هم افزایی و استفاده از تجربیات ارزشمند گذشته و بهره گیری از نیرو‌های جوان، خلاق و مبتکر این تهدید را به یک فرصت بزرگ برای جهش تاریخی از جمله در زمینه تولید و خود بسندگی استراتژیک اقتصادی تبدیل کنیم.

رییس کل دادگستری خراسان رضوی عنوان کرد: آحاد مردم مطالباتی در زمینه مسائل اقتصادی دارند که باید به درستی پاسخگویی شود؛ بنابراین تمامی مسئولان باید در این راستا، حوزه صنعت و تولید را حمایت کنند و دستگاه قضایی نیز با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه بر این اصل تأکید داشته و اقدام خواهد کرد.

وی با اشاره به اهمیت رسانه‌ها در جهان کنونی خاطرنشان کرد: باید با یک نگاه مثبت با رسانه‌ها تعامل مطلوب داشت و جا دارد از اصحاب رسانه و مطبوعات به خاطر کمک رسانی به دستگاه قضایی در جهت تسهیل ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان تقدیر کرد.