همزمان با دهه کرامت خدام بارگاه رضوی به همراه پرچم حرم مطهر امام رضا «ع» در قالب کاروان زیر سایه خورشید با رییس کل دادگستری، مسئولین و کارکنان دستگاه قضایی استان هرمزگان دیدار کردند.

همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد سراسر نور و سرور هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج «ع»، خدام بارگاه منور رضوی به همراه پرچم حرم مطهر امام رضا «ع» در قالب کاروان “زیر سایه خورشید” با رییس کل دادگستری، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی استان هرمزگان دیدار کردند.

علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این دیدار اظهار کرد: وجود آستان مقدس دو گوهر ارزنده یعنی حضرت فاطمه معصومه «س» و امام رضا «ع» در ایران اسلامی نعمت بزرگی است که باید قدردان آن باشیم.

وی در ادامه افزود: سربلندی و عزت ملت مسلمان ایران در زیر سایه این دو بزرگوار حاصل شده است.

رییس کل دادگستری هرمزگان با تأکید بر لزوم نهادینه شدن سیره رضوی در جامعه تصریح کرد: با آشنایی مردم و به خصوص نسل جوان با اخلاق و منش آن امام همام جامعه به سمت تعالی سوق خواهد یافت.

صالحی یادآور شد: حضور خادمان بارگاه منور رضوی به همراه پرچم حرم امام رضا «ع»، روح معنویت را در دستگاه قضایی هرمزگان دمیده و موجب افزایش انگیزه مسئولین و کارکنان این مجموعه در ادامه روند خدمت رسانی به مردم شده است.

وی همچنین اظهار کرد: حضور خدام امام رضا «ع» در استان‌ها و مناطق مختلف کشور در شرایط حاضر که امکان زیارت حرم مطهر آن امام رئوف فراهم نیست، موجب می‌شود عاشقان و دلباختگان اهل بیت عصمت و طهارت «ع» در جای جای کشور خصوصاً در مناطق محروم و کمتر برخوردار، عطر حریم رضوی را استشمام کنند.