دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خوی از دستگیری متهم متواری به ارتکاب قاچاق موارد مخدر از نوع شیشه در موقع خروج از مرز خبر داد.

حمید صمدزاده در گفت وگو با میزان با اعلام خبر دستگیری متهم متواری به ارتکاب قاچاق موارد مخدر از نوع شیشه در موقع خروج از مرز گفت: با کنترل دقیق و اشراف اطلاعاتی و رصد فعالیت‌های غیرمجاز در نوار مرزی توسط ضابطین قضایی، این شخص که مقیم شهر تهران بود و به اتهام مشارکت در قاچاق مقدار ۱۶۱ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه، متواری و تحت تعقیب دادسرای مبارزه با مواد مخدر تهران بوده و قصد خروج از مرز‌های غیرمجاز حوزه قضایی خوی را داشت، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل گردید.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خوی افزود: این فرد قصد داشت از طریق نوار مرز خوی وارد کشور ترکیه شود که قبل از توفیق در خروج غیرقانونی با تدابیر قضایی دستگیر و با صدور قرار بازداشت موققت تحویل زندان مرکزی خوی شده و تحت الحفظ به مرجع قضایی تعقیب کننده اعزام گردید.

گفتنی است شهرستان خوی بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرستان استان آذربایجان غربی بعد از مرکز استان بوده و دومین شهر مهم استان آذربایجان غربی به حساب می‌آید.