در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه معاون راهبردی قوه قضائیه با حضور در منزل شهیدان سعید و رضا شعبانی قهرود که در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند، با خانواده آنان دیدار کرد.

در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه معاون راهبردی قوه قضائیه با حضور در منزل شهیدان سعید و رضا شعبانی قهرود که در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند، با خانواده آنان دیدار کرد.

دیدار معاون راهبردی قوه قضاییه با خانواده شهید شعبانی

باقر ذوالقدر طی سخنانی عنوان کرد: درهفته قوه قضاییه که همزمان با ایام شهادت شهید بهشتی برگزار می‌شود و در دهه کرامت، از سوی رییس قوه قضائیه برای عرض تبریک و اظهارارادت خدمت شما که دو فرزند دلبندتان را تقدیم انقلاب کرده اید، رسیده ایم.

معاون راهبردی قوه قضاییه گفت: شهدا درجه رفیع و مقام شامخی نزد خداوند دارند که تصور آن هم در ذهن ما نمی‌گنجد. آن‌ها به تصریح قرآن زنده اند و در مقام قرب الهی ودر نزد خداوند روزی خوار خوان نعمت‌های او هستند و این جایگاه و این مقام مخصوص خاصان از اولیای خداست ونصیب هر کسی نمی‌شود.

وی در ادامه عنوان کرد: هفته قوه قضاییه فرصتی برای تجدید دیدار وتجدید عهد با خانواده شهدا است.

دکتر ذوالقدر با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در دوره تحول این قوه اظهار کرد: برنامه‌های تحول در راستای حل مشکلات مردم و رفع موانع خدمت بیشتر وموثرتر در قوه قضائیه آغاز شده است.

وی افزود: در این دوره تحول که با حضور رئیس جدیدقوه قضائیه آغاز شده و با جدیت وپشتکار ایشان به شدت ادامه دارد بحمدالله بسیاری ضعف‌ها برطرف شده و زمینه خدمت گذاری بیشتر به مردم فراهم شده است در سفر‌های استانی به حرف‌ها و درد دل‌های مردم گوش داده می‌شود و نتیجه این سفر‌ها باز شدن گره از مشکلات مردم است.

معاون قوه قضاییه تصریح کرد: نظر سنجی‌های انجام شده نشان میدهد امیدواری و اعتماد و رضایت مردم از قوه قضائیه بیشتر شده است؛ مردم خدمتگزاران واقعی خود را می‌شناسند.

در ادامه برادر این دو شهید نیز با بیان خصوصیات اخلاقی ورفتاری برادران شهیدش عنوان کرد: خصوصیات اخلاقی خاصی داشتند آن‌ها پای کار انقلاب بودند و زحمات زیادی برای انقلاب وکشورشان کشیدند.

شهید سعید نیز سال چهارم رشته دندان پزشکی دانشگاه شهید بهشتی بودند که به شهادت رسیدند.
مادر این دو شهید هم باذکر برخی سجایای اخلاقی ومراتب ایمان وبصیرت وفداکاری فرزندان شهیدش گفت: این‌ها فقط خدا را می‌دیدند و از کسی ترس نداشتند و فقط از خدا می‌ترسیدند.

گفتنی است در پایان این دیدار نماز ظهر و عصر به جماعت در منزل شهید اقامه شد.