طی مراسمی با حضور سعید محوری، مدیر کل و مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر از زحمات علی زنگنه نژاد تقدیر و امیرعباس ترجمان به عنوان ریس اداره ثبت اسناد و املاک خورموج معرفی شد. محوری مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک بوشهر در این جلسه با اشاره به داشتن اخلاص […]

طی مراسمی با حضور سعید محوری، مدیر کل و مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر از زحمات علی زنگنه نژاد تقدیر و امیرعباس ترجمان به عنوان ریس اداره ثبت اسناد و املاک خورموج معرفی شد.

محوری مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک بوشهر در این جلسه با اشاره به داشتن اخلاص در کار و انجام وظایف خاطرنشان کرد: هر چه اخلاص در کار کارکنان و مدیران بیشتر باشد کار ما بیشتر مورد رضایت خداوند است و ما باید تلاش کنیم بدون توجه به مدح و ستایش دیگران، فقط برای خدا وظایف خود را انجام دهیم.

وی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی زنگنه نژاد و تبریک بازنشستگی وی افزود: تمامی اقشار جامعه با ادارات ثبت اسناد و املاک سر و کار دارند و از این رو افرادی که به ادارات ثبت مراجعه می‌کنند خلق و خو و آداب و رسوم متفاوتی دارند و به همین لحاظ کارکنان ادارات ثبت باید از سعه صدر، حلم و بردباری برخوردار باشند تا بتوانند ضمن حل مشکلات شهروندان در چارچوب قانون با آنان برخورد توأم با احترام و عطوفت داشته باشند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر خواستار همکاری و همدلی همه کارکنان جهت خدمت بهتر به مردم شد و اساس جابجایی مدیران را تحول و پویایی دانست.

در ادامه برنامه حکم ریاست امیرعباس ترجمان قرائت و توسط مدیر کل ثبت استان بوشهر به وی اهدا شد.
همچنین با اهدا لوح و هدایایی از طرف مدیر کل ثبت استان بوشهر و همکاران از زحمات علی زنگنه نژاد تقدیر شد.

گفتنی است خورموج یکی از شهرهای استان بوشهر و مرکز شهرستان دشتی است.