سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری گلستان از رسیدگی به درخواست‌های حقوقی و قضایی ۳۲ نفر از شهروندان در ملاقات مردمی امروز مسئولان قضایی استان گلستان که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی قاسمی وناجمی، سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری گلستان از رسیدگی به درخواست‌های حقوقی و قضایی ۳۲ نفر از شهروندان در ملاقات مردمی امروز مسئولان قضایی استان گلستان که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، خبر داد و گفت: این هفته هم اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، رسیدگی مجدد به پرونده‌هایی که رای آن‌ها قطعی شده، درخواست مرخصی، عفو و آزادی مشروط برای زندانیان، اعلام شکایت در حوزه‌ی حقوق شهروندی و درخواست تسریع در رسیدگی به پرونده ها، بیشترین خواسته‌های مردم در دیدار با مسئولان قضایی استان گلستان بود.

سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری گلستان افزود: روند پیگیری و رسیدگی به درخواست‌های مردمی از طریق شماره تماس ثبت شده مراجعان نیز انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در طول هفته نیز معاونان قضایی ریاست کل دادگستری، پاسخگوی مراجعان هستند و دستور قضایی لازم برای رسیدگی به آن‌ها را صادر می‌کنند.

روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های دیگر حوزه‌های قضایی استان گلستان نیز یک روز در هفته را، برای ملاقات‌های مردمی تعیین کرده اند.