علیرضا جابر به عنوان رییس جدید دادگستری شهرستان بندرلنگه معرفی و از زحمات علی نیازی رییس سابق دادگستری تقدیر بعمل آمد.

علیرضا جابر به عنوان رییس جدید دادگستری شهرستان بندرلنگه معرفی و از زحمات علی نیازی رییس سابق دادگستری تقدیر بعمل آمد.

طی مراسمی با حضور علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان، سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه و جمعی از مسؤولان قضایی، اجرایی، انتظامی و نظامی، رییس جدید دادگستری و دادستان شهرستان بندرلنگه معرفی شدند.

رییس کل دادگستری هرمزگان در جریان برگزاری این مراسم با اشاره به موضوع تحول در دستگاه قضایی بر لزوم کار جهادی و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد و یادآور شد: باید افتخار کنیم که توفیق خدمتگزاری به مردم نجیب این خطه نصیب ما شده است.

علی صالحی ضمن اشاره به توازن وظایف در دستگاه قضایی به عنوان مطالبه بحق مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر احیای حقوق عامه و ایفای نقش نظارتی دستگاه قضایی در استان تأکید کرد.

وی در ادامه از رییس جدید دادگستری بندرلنگه خواست ضمن تعامل سازنده با دستگاه‌های اجرایی این شهرستان و با حفظ استقلال دستگاه قضایی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کند.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در بخشی دیگری از سخنان خود، استفاده از ظرفیت حوزه و دانشگاه و توجه به دیدگاه نخبگان و صاحب نظران را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و بر لزوم استفاده از نظرات علما، متنفذین و ریش سفیدان به منظور شتاب بخشی به تحقق اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف تأکید کرد.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم از زحمات علی نیازی رییس سابق دادگستری شهرستان بندرلنگه تقدیر شد و علیرضا جابر دادستان پیشین شهرستان پارسیان به عنوان رییس جدید دادگستری بندر لنگه و امید آزادی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان  معرفی شدند.