رییس کل دادگستری استان فارس گفت: با ارشادات و حمایت‌های ریاست قوه قضاییه در جلسات کاری روند پیگیری امور و فعالیت و خدمت رسانی در مجموعه قضایی استان شتاب بیشتری خواهد گرفت.

طبق اعلام روابط عمومی دادگستری استان فارس حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی ضمن تقدیر از ریاست قوه قضاییه به مجموعه قضایی استان فارس حضور وی را نقطه عطفی در تاریخ عدلیه استان فارس خواند و بیان داشت: بی تردید با ارشادات و حمایت‌های ریاست قوه قضاییه در جلسات کاری روند پیگیری امور و فعالیت و خدمت رسانی در مجموعه قضایی استان شتاب بیشتری خواهد گرفت.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان فارس با بیان اینکه تصمیمات و مصوبات قابل توجهی در شورای عالی قضایی با حضور آیت الله رییسی در راستای مرتفع شدن مشکلات مجموعه اتخاذ گردید گفت: در اولین روز کاری پس از سفر ایشان کمیته پیگیری و اجرای مصوبات سفر رییس قوه قضاییه در دادگستری استان فارس تشکیل تا کلیه مصوبات در اسرع وقت با بهترین کیفیت اجرایی شود.

وی تصریح کرد مواضع قاطع و انقلابی ایشان در امر مبارزه با فساد روحیه مضاعفی به بدنه مجموعه استان فارس در مسیر مبارزه قاطع با فساد تزریق کرد و همین امر سرلوحه و نصب العین قضات و کارکنان و مدیران سازمان‌های وابسته قرار خواهد گرفت.