سید یاسر رایگانی با انتشار پستی در اینستاگرام از سخنگویی سازمان تعزیرات حکومتی خداحافظی کرد. محمدحسن سرابیان سخنگوی جدید تعزیرات است.

جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حکمی “محمدحسن سرابیان” را با حفظ سمت معاون حقوقی و امور مجلس، به عنوان سخنگوی این سازمان منصوب کرد.

در بخشی از حکم وی آمده است: “از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود به منظور آگاهی‌بخشی و معرفی عملکرد سازمان به مردم، تعامل و همکاری شایسته‌ای با اصحاب رسانه داشته باشید، امید است با استعانت از درگاه ایزد منان، با برنامه‌ریزی و اتخاذ تدابیر لازم در چارچوب قوانین و مقررات، در انجام وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشید.”

پیش از این سید یاسر رایگانی، سخنگویی سازمن تعزیرات حکومتی را به عهده داشت.

همچنین رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حکم دیگری “محسن عسکری” را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و تشریفات این سازمان منصوب کرد.

در بخشی از حکم وی آمده است: “امید است با استعانت از درگاه ایزد منان، با برنامه‌ریزی و اتخاذ تدابیر لازم و بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌ها در چارچوب قوانین و مقررات، در انجام وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشید.”