قتل سیاه پوستان در آمریکا به دست افسران پلیس این کشور باعث شده است تا والدین نگرانی خود را نسبت به حفظ جان فرزندانشان اعلام کردند.
پایگاه شبکه خبری «سی ان ان» در گزارشی به قتل سیاه پوستان در جامعه آمریکا پرداخته، می‎نویسد «پس از قتل جورج فلوید، احمد آربری و برونا تیلور، این پرسش به ذهن والدین سیاه پوست خطور می‌کند که بعد از این حوادث شوکه کننده چه چیزی می‎توانند به فرزندان خود برای آنکه از این خطرات در امان باشند، بگویند؟»
سال هاست که والدین سیاه پوست در آمریکا به فرزندان خود توصیه‌ می‌کنند تا جان فرزندانشان به خطر نیفتد.
اما پس از درگیری‌های مرگباری که در هفته‌های اخیر در جامعه آمریکا رخ داده والدین سیاه پوست باید دقیقا به فرزندان خود چه چیزی بگویند؟
اما به نظر نمی‌رسد که توصیه والدین «جورج فلوید»، این شهروند سیاه پوست آمریکا در شهر میناپولیس را که در هفته گذشته توسط افسر پلیسی که پایش را بر گردن وی آنقدر نگه داشت تا جان دهد به یاری اش آمده باشد.
توصیه والدین سیاه پوست که به فرزندانشان می‌گفتند از مکان‌های پرخطر دوری کنید به نظر نمی‌رسد در مورد «برونا تیلور» که تکنسین اتاق عمل بود و با شلیک ۸ گلوله پلیس در ایالت کنتاکی زمانی که در منزلش خوابیده بود به قتل رسید، کمک کرده باشد.
نگرانی والدین سیاه پوست از درمان ماندن جان فرزندانشان بعد از قتل سیاهان به دست پلیس
افسر پلیسی که این زن سیاه پوست را به قتل رساند مدعی شده بود که حکم بازرسی خانه مقتول را برای یافتن مواد مخدر داشته است.

توصیه دیگر والدین سیاه پوست در آمریکا خودداری از درگیری بوده است؛ این توصیه هم در مورد «احمد آربری» جوان سیاه پوست ۲۵ ساله که در ماه فوریه در جورجیا با شلیک گلوله به قتل رسید، کمک نکرد.

۲ مرد سفید پوست با خودرویی «احمد آربری» را تعقیب کردند و او را به قتل رساندند.

توصیه دیگر والدین سیاه پوستان به فرزندانشان احترام گذاشتن به سفید پوستان بوده است اما این توصیه هم در مورد «کریستن کوپر»، مرد سیاه پوست که هفته گذشته در پارک نیویورک مشغول تماشای پرنده‌ها بود و یک زن سفید پوست او را تهدید به تماس با پلیس کرد، کارایی نداشت.

نگرانی والدین سیاه پوست از درمان ماندن جان فرزندانشان بعد از قتل سیاهان به دست پلیس
اما این روز‌ها موضوع آن است که سیاه پوستان در آمریکا زمانی که نزدیک پلیس می‌شوند چگونه باید برخورد کنند.
یک کشیش که شاهد چندین حادثه خشونت آمیز و قتل سیاهان توسط پلیس آمریکا بوده می‌گوید «غیر مسلح بودن ناممکن است؛ زمانی که رنگ پوست آنها سلاحی است که افراد از آن می‌هراسند.»

نگرانی والدین سیاه پوست از درمان ماندن جان فرزندانشان بعد از قتل سیاهان به دست پلیس
به نظر می‌رسد توصیه‌هایی که والدین سیاه پوست به فرزندانشان داشتند تاکنون هیچ تاثیری نداشته و کمکی به آنها برای حفظ جان خود نکرده است.