معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان از شروع عملیات احداث پروژه پارکینگ طبقاتی دادگستری کل این استان در ۳ طبقه خبر داد.

«محمدحسین ‌زاده‌کافی» معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان از شروع عملیات احداث پروژه پارکینگ طبقاتی دادگستری کل این استان خبر داد و گفت: اعتبار فاز اول این پروژه از محل اعتبارات اختصاصی قوه قضاییه و از مصوبات سفر آیت الله رییسی به استان کرمان تامین و پس از طی تشریفات قانونی و اداری پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی افزود: این پارکینگ طبقاتی در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع و زیربنای ۶ هزار مترمربع در ۳ طبقه و در دادگستری کل استان کرمان احداث می‌شود.

‌زاده ‌کافی یادآور شد: در تیر ماه ۱۳۹۹ مصادف با هفته قوه قضاییه کلنگ احداث این پروژه با حضور رییس کل دادگستری استان کرمان، جمعی از مسئولان و کارکنان دادگستری به زمین زده شد و امیدواریم فاز اول این پروژه ظرف مدت ۱۲ ماه آماده افتتاح شود.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان  همچنین گفت: امید است با افتتاح این پروژه دغدغه‌ کمبود فضای پارکینگ همکاران محترم مرتفع شود.