مهدی هاشمی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس از صدور بالغ بر هشت هزار سند در راستای قانون ساماندهی در سال گذشته خبر داد و گفت: این اداره کل در ۱۲ ماهه سال گذشته موفق به صدور هشت هزار و ۱۵۹ سند در راستای قانون ساماندهی شده است. مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس افزود: […]

مهدی هاشمی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس از صدور بالغ بر هشت هزار سند در راستای قانون ساماندهی در سال گذشته خبر داد و گفت: این اداره کل در ۱۲ ماهه سال گذشته موفق به صدور هشت هزار و ۱۵۹ سند در راستای قانون ساماندهی شده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس افزود: تداوم تعامل ادارات ثبتی تابعه این اداره کل با ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس با هدف تسهیل مستند سازی املاک و اراضی روستاییان و اقشار کم درآمد از دیگر اقدامات اداره‌های ثبت اسناد و املاک استان فارس است.

وی با اشاره به اهمیت قانون ساماندهی و نقش آن در سهولت سند دار کردن املاک روستاییان و شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر، اظهار کرد: برنامه ما تداوم تعامل و همکاری مطلوب با اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان و استفاده از ظرفیت‌های موجود در این قانون به منظور تسهیل ارائه خدمات به جامعه است و امیدواریم به تمامی تعهدات خود در این زمینه جامه عمل پوشانده و شاهد حل معضلات سندی اقشار مستضعف و تثبیت املاک و اراضی روستایی باشیم.