رییس کل دادگستری استان البرز در پی بازدید از مرکز پرورش ماهی کاسپین کرج گفت: دستورات لازم برای رفع موانع فعالیت این واحد و حفظ اشتغال مستقیم بیش از ۵۰ نفر صادر شد.
حسین فاضلی هریکندی رییس کل دادگستری استان البرز در پی بازدید از مرکز پرورش ماهی کاسپین کرج (ماهی سرا) که به همراه دادستان عمومی و انقلاب کرج و مدیرکل جهاد کشاورزی استان انجام شد با تاکید بر در اولویت بودن سیاست‌های حمایتی از فعالیت‌های تولیدی و صنعتی در برنامه تحول قضایی استان البرز گفت: این واحد یکی از مراکز قدیمی پرورش ماهی در کشور است که در جریان بازدید در جریان برخی مشکلات برای ادامه فعالیت آن قرار گرفتیم که دستورات لازم برای رفع موانع فعالیت این واحد و حفظ اشتغال مستقیم بیش از ۵۰ نفر صادر شد.

رییس کل دادگستری استان البرز خاطرنشان کرد: دادگستری آمادگی دارد در سال رونق تولید برای رفع موانع پیش روی فعالیت صنایع و تولید کنندگان که راهکاری قضایی دارد پیش قدم شده و مشکلات را برطرف کند.

وی با تقدیر از اقدامات اداره کل جهاد کشاورزی استان البرز در زمینه مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی بر ضرورت اتخاذ تدابیر سختگیرانه برای مقابله با تخلفات احتمالی تاکید و تصریح کرد: دادگستری از فعالیت‌های کشاورزی و تولیدی در اراضی زراعی حمایت می‌کند، ولی همچنان بر برخورد قاطع با هر نوع تغییر کاربری اراضی زراعی تاکید دارد.