دادستان نظامی استان گلستان از صدور مجوز‌های لازم برای راه اندازی مراکز شماره گذاری خودرو در شهرستان‌های کردکوی و آق قلا خبر داد.
محمدرضا محمودی در گفتگو با میزان اظهار کرد: در بازدید اواخر سال گذشته از مرکز شماره گذاری خودروی گرگان، شاهد صف‌های طولانی و نارضایتی مردم به خصوص کسانی بودیم که از راه‌های دور مراجعه کرده بودند که یکی از دلایل  ازدحام بالا، عدم وجود مرکز تعویض پلاک در سایر شهر‌های استان بود.

این مقام قضایی در استان گلستان تاکید کرد: برای کاهش مشکلات مردم، پیگیری راه اندازی مراکز تعویض پلاک در شهر‌های کردکوی و آق قلا در دستور کار دادسرای نظامی قرار گرفت و خوشبختانه امروز مطلع شدیم که مجوز‌های لازم برای راه اندازی مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در این دو شهر صادر شده است.

وی افزود: با توجه به نصب زیر ساخت‌های لازم، این مراکز نهایتا تا اواسط تیرماه، رسما  شروع به کار کرده و به مردم شریف این دو منطقه خدمت رسانی خواهند نمود.
محمودی خاطر نشان کرد: با راه اندازی این مراکز شماره گذاری، از تحمیل هزینه بی مورد به شهروندان جلوگیری می‌شود و مردم در مدت زمان کمتر به راحتی و با سهولت می‌توانند خودروی خود را شماره گذاری نمایند.
دادستان نظامی استان گلستان، افزایش رضایت مردم از نیروی انتظامی را از دیگر اثرات مثبت این اقدام برشمرد و تاکید کرد: قطعا مسئولین استانی دغدغه حل مشکلات مردم را دارند، اما با توجه به وظایف نظارتی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح پیگیر مطالبات مردم خواهیم بود.
دادستان نظامی گلستان همچنین از مدیریت مرکز شماره گذاری خودروی استان در ایام شیوع کرونا تشکر کرد و گفت: با تصمیم خوب مسئولان این مرکز، افراد با گرفتن شماره، در وقت تعیینی خود را به مرکز تعویض پلاک معرفی کرده و با کمترین تجمع و در مدت کوتاهی کار تعویض پلاک را به پایان می‌رسانند.