رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه قضات و کارمندان بازنشسته دادگستری سرمایه‌های معنوی و سند افتخار دستگاه قضایی هستند، گفت: تلاش همکاران قضایی و اداری در دستگاه قضایی به مانند جهاد در راه خداداری اجر و ثواب عظیمی است.
در مراسمی با حضور مسئولان قضایی استان چهارمحال و بختیاری از بازنشستگان و کارمندان نمونه دادگستری چهارمحال و بختیاری در سال ۱۳۹۸ تجلیل شد.

احمدرضا بهرامی رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش‌های کارکنان دادگستری به ویژه پیشکسوتان، تکریم ارباب رجوع، توجه به اصول اخلاق حرفه‌ای و انجام دقیق وظایف شغلی را از معیار‌های انتخاب کارمند نمونه برشمرد و گفت: قطعاً منش و رفتار این اشخاص می‌تواند الگوی سایر کارکنان در انجام وظایف محوله قرار گیرد.

رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: امیدواریم کارمندان با حسن دقت بر روی انجام امور محوله و تلاش برای اجرای عدالت و احقاق حق مردم در جهت تحقق سیاست‌های مدون قوه قضاییه گام بردارند.

وی با بیان اینکه قضات و کارمندان بازنشسته دادگستری سرمایه‌های معنوی و سند افتخار دستگاه قضایی هستند، اظهار کرد: بازنشستگان دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در طول ۳۰ سال خدمت صادقانه خود، توانستند مسیر پر مخاطره خدمت را با موفقیت و افتخار پشت سر بگذارند و با عزتمندی و سربلندی به مقام بازنشستگی نائل شوند.

وی تصریح کرد: تلاش همکاران قضایی و اداری در دستگاه قضایی به مانند جهاد در راه خداداری اجر و ثواب عظیمی است.

بهرامی در پایان بیان کرد: امیدواریم تا در سایه زحمات همکاران تلاشگر قضایی و اداری شاهد ایجاد نظم و آرامش روز افزون در جامعه و تحقق ارکان اساسی اجرای عدالت باشیم.