مسئول کمیته اجرایی و کمیته هماهنگی غرفه‌های نمایشگاه و دستاورد‌های دوران دفاع مقدس قوه قضاییه گفت: ۱۴ غرفه در نمایشگاه اقتدار چهل حضور دارند.

جعفر عطار زاده در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه اقتدار چهل گفت: ۱۴ غرفه اعم از غرفه ستاد، دادگستری استان تهران، دادستانی کل کشور و دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، سازمان پزشکی قانون کشور، معاونت حقوقی و امور مجلس در روزنامه رسمی، سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، سازمان زندان‌های کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، دادگاه انقلاب اسلامی ایران، سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی و غرفه معاضدت قضایی از جمله آن‌ها است.

مسئول کمیته اجرایی و کمیته هماهنگی غرفه‌های نمایشگاه و دستاورد‌های دوران دفاع مقدس قوه قضاییه ادامه داد: این نمایشگاه فردا دوم مهر بین ساعت ۹ الی ۱۲ با حضور مسئولان لشکری و کشوری افتتاح خواهد شد و از دوم مهر تا نهم مهر همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است.

عطارزاده افزود: برگزاری نمایشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همراه است و در مجموع نمایشگاه ۲ دستگاه تونل ورودی برای ضدعفونی کردن تعبیه شده است و در ابتدای نمایشگاه مواد ضدعفونی کننده و ماسک در دسترس شرکت‌کنندگان خواهد بود، از سویی نمایشگاه در طول شبانه‌روز ۲ الی ۳ بار به صورت کامل ضدعفونی خواهد شد تا سلامت کارکنان و مراجعین تضمین شود.

مسئول کمیته اجرایی و کمیته هماهنگی غرفه‌های نمایشگاه و دستاورد‌های دوران دفاع مقدس قوه قضاییه با اشاره به شهدای این گفت: قوه قضاییه مجموعا دویست و پنجاه و هفت شهید تقدیم کرده است. چهل و هشت نفر از این شهدا شهدای ترور از دهه ۶۰ تاکنون هستند، ۱۸۷ شهید مربوط به دادگستری استان کشور، ۲۸ شهید روحانی و یک شهید مدافع حرم (شهید مهدی نوروزی) و ۴ شهید حادثه منا و مکه و کاظمین از مجموعه دستگاه قضایی است.

عطار زاده به آیین رونمایی از چند کتاب در هفته دفاع مقدس در این غرفه اشاره کرده و گفت: از کتاب ستارگان قضا و کتاب شرح صدر در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد که شرح صدر به زندگی‌نامه و خاطرات قاضی سید صدرالدین صدر می‌پردازد.