رییس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان گفت: با مشارکت خیرین، پول عمل دختر چهار و نیم ساله زنجان کمتر از ۷۲ ساعت رقم میلیاردی جمع آوری شد.

حجت الاسلام کرمی در جلسه مجمع سالانه انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان با اشاره به اینکه مردم استان زنجان در مشارکت در کار‌های خیر درجه یک و خط شکن هستند، خاطر نشان کرد: هر مقطع زمانی که نیاز به مشارکت مردم احساس شد کلیه اقشار جامعه استان پای کار می‌آیند که نمونه بارز این امر مشارکت در تأمین پول عمل دختر چهارو نیم ساله زنجان بود که کمتر از ۷۲ ساعت رقم میلیاردی جمع آوری شد و نکته جالب و ارزشمند این کار گمنام بودن کمک‌ها بود.

حجت الاسلام کرمی با اشاره به اینکه از ویژگی مومنین، جهاد در اموال و انفاس است تصریح کرد: دستگیری و کمک به نیازمندان بایستی بر اساس عقلانیت و هدف بزرگ باشد نه از روی احساسات و عاطفه، لذا کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی و خانواده ایشان که در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند نمونه بارزی از همین هدف بزرگ است.

لازم به ذکر است در پایان جلسه انتخابات بازرسان انجمن حمایت از زندانیان استان برگزار و آقایان به ترتیب علی محمد ظهیریان و حجت الله بازدار با رأی اعضای حاضر در جلسه به مدت یکسال به عنوان بازرس انتخاب شدند.

  • منبع خبر : میزان