دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک از صدور دستور تخریب بافت‌های فرسوده و غیر مسکونی مخروبه که به محلی برای پاتوق معتادان متجاهر تبدیل شده اند، خبر داد.
علیرضا مظفری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک در گفت‌وگو با میزان و در حاشیه بازدید از اماکن مخروبه شهربابک که با حضور فرماندار، شهردار و نیروی انتظامی برگزار شد، از صدور دستور تخریب بافت‌های فرسوده و غیر مسکونی مخروبه که به محلی برای پاتوق معتادان متجاهر تبدیل شده اند، خبر داد و گفت: معتادان متجاهر در شهربابک ساماندهی و جمع آوری می‌شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک خاطرنشان کرد: در راستای اجرای قانون پاکسازی منازل مخروبه مورد تجمع معتادان، یکی از منازل مخروبه که در مرکز شهر به مکانی برای پاتوق معتادان متجاهر تبدیل شده بود، تخریب شد.

وی با تاکید بر اینکه تخریب این مخروبه‌ها به صورت ویژه در دستور کار دادستانی قرار گرفته است، بیان کرد: متاسفانه افراد معتاد با حضور در این اماکن اقدام به استعمال مواد مخدر می‌کنند که مشکلات متعددی از جمله تهدیدات امنیتی و بهداشتی بوجود می‌آورند؛ لذا ساماندهی و جمع آوری معتادان متجاهر یک ضرورت است.

مظفری در پایان بیان کرد: دستور تخریب تمامی اماکن مخروبه پرخطر صادر شده است و امیدواریم با همکاری شهرداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن این اماکن تخریب شوند تا موجباب آسایش و آرامش مردم فراهم شود.