رییس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: آنچه شهدا به عنوان میراث گران سنگ برای ما به ارمغان گذاشتند و امروز بر اساس آن راه را می‌شناسیم بصیرت انقلابی و اسلامی است.
 در اولین روز از هفته قوه قضاییه رییس کل دادگستری استان و اعضای شورای قضایی با حضور در مزار شهدا با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمان‌های بلند انقلاب تجدید میثاق کردند.

توسلی زاده در مراسمی که به همین منظور در گلزار شده برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی بهشتی و یارانش که جان خود را برای اسلام در طبق اخلاص گذاشتند یادآور شد: آنچه شهدا به عنوان میراث گران سنگ برای ما به ارمغان گذاشتند و امروز بر اساس آن راه را می‌شناسیم بصیرت انقلابی و اسلامی است.

رییس شورای قضایی استان خاطر نشان ساخت: شهدا به منزله ارکان سکون نظام ارزشی و انقلابی ایران هستند و اگر نبود جان فشانی این عزیزان و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری، به یقین شناخت راه کار آسانی نبود و چه بسا راه را اشتباه می‌رفتیم.

توسلی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اندیشه و تفکر اسلامی در جهان امروزی بیان داشت: اندیشه و تفکر اسلامی در تمامی حوزه‌ها امروز به عنوان یک اصل حکومت داری در مقابل تفکر استکباری غرب قرار گرفته است و آن‌ها در بن بست فرو برده است.

رییس کل دادگستری استان در ادامه یادآور شد امروزه بر ماست که با انجام درست کار‌ها و تلاش برای رفع مشکلات مردم که مورد تاکید و توصیه مقام معظم رهبری و ریاست قوه قضائیه است، خون شهدا را پاس بداریم.
وی افزود: مشکلات زیادی وجود دارد که معتقدیم و واقعیت این است باید با علمی کردن کار‌ها و بکارگیری ظرفیت قوانین موجود و تکیه بر توصیه‌های مقام معظم رهبری که کار قوه قضائیه را مبتنی بر حکمت و علم می‌دانند، این مشکلات را از سر راه بر داریم.

در ادامه این مراسم رییس کل دادگستری و اعضای شورای قضائی استان با حضور در مزار شهدا و با قرائت فاتحه و نثار گل ضمن تجدید با آرمان‌ها بلند انقلاب، به مقام شامخ این شهدای بزرگ ادای احترام کردند.