رییس قوه قضاییه با بیان اینکه درس دفاع مقدس برای امروز این است که کاری کنیم تا مردم احساس آرامش کنند،گفت: برخی اظهارنظر‌ها که ریشه ناکارآمدی‌ها را دشمن معرفی می‌کند، موجب تشجییع دشمن خواهد بود؛ کار دشمن که دشمنی کردن است این مسئولین هستند که باید با ظرفیت بزرگ نیروی انسانی و ذخایر ارزشمند کشور، بتوانند مشکلات را حل کنند.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت‌الله رییسی، امروز دوشنبه ۷ مهر در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با بیان اینکه دستگاه قضایی حمایت از رونق تولید را مانند مبارزه با فساد اقتصادی وظیفه خود می‌داند اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با حمایت‌های قضایی، آرامش خاطر سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را فراهم نماییم. امروز تولید مساله محوری است و نباید اجازه دهیم هیچ کارخانه‌ای تعطیل یا نیمه تعطیل شود و تولیدکنندگان زمین بخورند.

رییس قوه قضاییه در ادامه تصریح کرد: سرداران سپاه و ارتش برای اجرای فرمان امام (ره) مبنی بر شکستن حصر آبادان سر از پا نشناختند؛ امروز هم وقتی رهبر انقلاب فرمان حفظ ارزش پول ملی را صادر کردند، باید میدان داران اقتصاد با تاسی به سال‌های دفاع مقدس برای اجرا این فرمان سر از پا نشناسیم.

آیت‌الله رییسی با بیان اینکه درس دفاع مقدس برای امروز این است که کاری کنیم تا مردم احساس آرامش کنند، گفت: برخی اظهارنظر‌ها که ریشه ناکارآمدی‌ها را دشمن معرفی می‌کند، موجب تشجییع دشمن خواهد بود؛ کار دشمن که دشمنی کردن است این مسئولین هستند که باید با ظرفیت بزرگ نیروی انسانی و ذخایر ارزشمند کشور، بتوانند مشکلات را حل کنند.

رییس دستگاه قضا با تاکید بر اینکه تردید نداریم از این مرحله نیز پیروزمندانه عبور خواهیم کرد، تصریح کرد: مردم همیشه رمز شکست دشمن بوده‌اند، امروز هم همین خواهد بود.

آیت‌الله رییسی با بیان اینکه دشمن با تمسک به حقوق بشر تلاش می‌کند قتل و جنایت را عادی سازی کند، اظهار داشت:  آمریکا و برخی کشور‌های اروپایی کانون جرم و جنایت و پایه‌گذار شکنجه هستند؛ هیچ‌گونه ملامت و تهدیدی در دل همکاران جای نگیرد، شجاعت و صدور حکم بما انزل الله، هم مایه سعادت برای دستگاه قضایی و هم مردم و کشور خواهد بود.