هم اکنون اشخاص حقیقی و حقوقی (دولتی یا خصوصی) می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه ثنا به نشانی sana.adliran.ir با نصب نرم افزار عدالت همراه اوراق قضایی خود را بر روی تلفن همراه مشاهده و دریافت کنند. 📍اپلیکشین کاربردی یا سامانه «عدالت همراه» در مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه و با حضور […]

هم اکنون اشخاص حقیقی و حقوقی (دولتی یا خصوصی) می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه ثنا به نشانی sana.adliran.ir با نصب نرم افزار عدالت همراه اوراق قضایی خود را بر روی تلفن همراه مشاهده و دریافت کنند.

📍اپلیکشین کاربردی یا سامانه «عدالت همراه» در مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه و با حضور رئیس و معاونان این مرکز رونمایی شد.

🌐| به گزارش روابط عمومی قوه قضائیه با توجه به آغاز به کار درگاه ملی قوه قضاییه (eadl.ir) در ۱۵ آذر امسال که محلی برای تجمیع همه خدمات الکترونیکی دستگاه قضا به مردم و تلاش برای تسهیل دسترسی آحاد جامعه به عدالت است، امروز نیز سامانه «عدالت همراه» که امکان ارائه تمامی خدمات الکترونیک قضایی بر روی گوشی تلفن همراه را فراهم می‌کند، رونمایی شد.

با احراز هویت از طریق ثنا، امکان دسترسی به سامانه ابلاغ الکترونیک، دسترسی به سامانه نوبت دهی، دسترسی به سامانه گواهی عدم سوءپیشینه، دسترسی به نظرسنجی، دسترسی به سامانه اطلاع رسانی پرونده و امکان دریافت ناتیفیکیشن از طریق این نرم افزار میسر است.
این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند اندروید طراحی شده است و امکان دسترسی به تمامی خدمات الکترونیک قضایی را از طریق تلفن همراه متصل به اینترنت فراهم می‌کند.
هم اکنون اشخاص حقیقی و حقوقی (دولتی یا خصوصی) می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه ثنا به نشانی  sana.adliran.ir با نصب این نرم افزار اوراق قضایی خود را بر روی تلفن همراه مشاهده و دریافت کنند.
عملکرد نرم افزار به این نحو است که کاربر پس از ثبت نام در سامانه ثنا می‌تواند با نصب این نرم افزار بر روی گوشی هوشمند یا سایر ابزار‌های مجهز به سیستم عامل اندروید، و راه اندازی ان وارد محیط کاربری شود، در ابتدا برنامه از شما شماره ملی و رمز شخصی را مطالبه می‌کند و پس از ورود به مرحله بعد باید رمز موقت را وارد کنید تا وارد بخش کاربری شوید، در منوی کاربری، امکان مشاهده ابلاغیه‌های جدید، ابلاغیه‌های مشاهده شده قبلی و جستجوی ابلاغات قرار داده شده است.