دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از توزیع هزار کیلوگرم گوشت مرغ بین خانواده‌های نیازمند زندانی در این شهرستان خبر داد.

حسین سلامی در گفت‌وگو با میزان با اشاره به توزیع یک هزار کیلوگرم گوشت مرغ بین خانواده های زندانیان نیازمند، گفت: پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مبنی بر تداوم کمک‌های مومنانه، کانون بسیج حقوقدانان این شهرستان با همکاری گروه‌های جهادی فعال جنوب استان کرمان تلاش خود را جهت تحقق منویات مقام عظمای ولایت دوچندان نموده است.

رییس بسیج حقوقدانان شهرستان جیرفت بیان کرد: جمعی از پزشکان متخصص نیکوکار جنوب استان کرمان، با نظارت مستقیم قاضی ناظر زندان، در قالب گروه‌های جهادی با حضور مستمر در زندان جیرفت و با همکاری با بهداری زندان، وضعیت سلامت و بهداشت مددجویان را مورد رصد قرار می‌دهند و خوشبختانه تا به امروز هیچ مورد بیماری کرونا در زندان جیرفت گزارش نشده است.

وی افزود: در شرایط اقتصادی کنونی و بحران کرونا که بسیاری از خانواده‌ها به ویژه خانواده‌های زندانیانی که نان آور و سرپرستشان در زندان به سر می‌برد، با مشکل مالی مواجه شده اند، اهدای کمک‌های مومنانه می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات آنان را رفع کند.